01_O_Šlechtitel_02-září.doc

Data pro tak důležité znaky jako je produkce mléka,. Na druhé straně Fluid Merit bude užitečný pro. zabřezávání, kdy při tomto množství prasnic a prasniček dosáhli 87,1% zabřezlých po prvním zapuštění a 82,5% po všech inseminacích.

Aktuality :: Iska, s.r.o.

První kance z Německa, od firmy PIC Deutschland, pro pamětníky Deutsche PIG, jsme dovezli přesně 5. prosince 1992. Po šestitýdenní karanténě jsme v roce 1993 začali prodávat první inseminační dávky s PIC genetikou a současně.

Zemědělská inzerce zdarma pro zemědělce -

Hnojení fosforem a draslíkem se provádí do půdy jednorázově před orbou nebo před setím v dávce na 1–3 roky. Dusík se dodává přímo k jednotlivým plodinám v několika dávkách. Rozhodující pro výnos ozimů je jarní regenerační.

Archiv - Články za květen 2008

Výživa a odchov plemenných prasniček v rozmnožovacích chovech (6. část). konzistence je pro nás rovněž důležitý obsah nestrávených zbytků krmné dávky, které se ve výkalech objevují.

1

Významným milníkem se pro naše zemědělství stal vstup České republiky. (např. u hrachu hrozí půlení semen). Po sklizni je nezbytné dosoušet semena. jení vlastností otcovských a mateřských plemen. K zapuštění prasnic a prasniček

Produkční a reprodukční vlastnosti prasat – Chov zvířat a...

Hodnocení semene kanců. dodavatelský- dávky se vyrobí na inseminační stanici, prodej do chovu. Porod je důležité a kritické období pro prasnici i selata. – u prasniček 10-15 minut

Úspěch ve stáji číslo 1/2003

pro moderní chov. Bonsilgae Plus tvoří základ pro. váženou krmnou dávku.. u dávky na základě travní dávce, pocházejí z kukuřičných. Tab. 1: Typy krmných dávek v kg čerstvé hmoty. dávkách sójového extrahovaného šrotu. Semeno řepky olejné

Inseminovat či neinseminovat prasnici - iFAUNA

Zabít prasnici dřív, než ji vyprší délka březosti od zapouštění by byla opravdu hloupost, ať už březí je, nebo není. Jestli-že se jí mléčné žlázy zvětšují, tak by březí být mohla. Jalové mladé prasnici cecky růst nebudou. Na to, aby již.

Pipeta pro inseminaci prasniček pěnová

inaseminace prasat. Příprava semene Transport a uchování insem. dávek. Pěnová pipeta pro inseminaci prasniček má menší průměr olivy, je vyvinutá přesně pro inseminaci prasniček. Kvalitní pěnová hmota dokonale drží v krčku.

Animo Centrum krmiv - zdravá přírodní krmiva nejen pro koně...

. 1 - 2 měsíce před porážkou mrkev vyřadit z krmné dávky, jinak by sádlo mohlo dostat poněkud nažloutlou barvu. Krmná mrkev se ukázala být velmi dobrým krmivem prasnicím po oprasení, obecně pro všechna mladá a chovná zvířata.